• O nas

Witaj na stronie Mohos.pl!

Jestem Ania, prowadzę butik Mohos.
Mohos
to koncept powstały z miłości do mody. Inspiracją do stworzenia nazwy były dwa słowa: moda (MO) i oczy (OJOS [ohos]) w języku hiszpańskim.

Uwielbiam modę. Kocham buty i torebki. Wybierając artukuły do butiku, kieruję się tym, co sama chciałabym nosić. W końcu też jestem swoją własną Klientką! Stawiam na jakościowe ubrania, w dobrej cenie!

W butiku znajdziesz ubrania włoskich i francuskich marek. Część z nich produkowana jest we Włoszech, zgodnie z wieloletnią tradycją. Wybieram oryginalne wzory, świetne jakościowo materiały, wyselekcjonowane rzeczy, od sprawdzonych dostawców. Staram się nie powielać tego, co znajdziesz w innych butikach. Dbam o jakość dostaw. 

Zapraszam Cię na Mohos.pl. Skieruj swój wzrok na modę, zakochaj się w świetnych fasonach, oryginalnych detalach. Znajdziesz tu nowoczesne, różnorodne, starannie dobrane stylizacje, z efektownym akcentem oraz elementami włoskiej i francuskiej ekstrawagancji.

Jeśli szukasz świetnej jakości ubrań, ciekawych wzorów, wygodnych fasonów i oryginalnych detali, idealnie trafiłaś. Jestem przekonana, że znajdziesz tu coś dla siebie! 

- CO ZNAJDZIESZ W MOIM BUTIKU? -

  • Ubrania z Francji i Włoch, od francuskich i włoskich marek, tylko od zaufanych, sprawdzonych dostawców,

  • świetne składy materiałowe,

  • jakościowe rzeczy, w dobrej cenie,

  • świetne fasony,

  • oryginalne detale,

  • trendy modowe i ponadczasowe modele.

Zapraszam na zakupy życząc udanej modowej przygody!
Poczuj się wyjątkowo! Kupuj na Mohos.pl!

Jeśli chcesz zobaczyć, jak ubrania prezentują się z bliska, jak wyglądają materiały, szczegoły stylizacji, koniecznie odwiedź profile Mohos w mediach społecznościowych: Instagram, Facebook, TikTok, Youtube. 

Ania_fotka2.png
            Ania z Mohos